Przepis na jedną szklanke

  neera

 • ok. 2 łyżki stołowe Naturalnego Syropu z Drzew MADAL BAL
 • ok. 2 łyżki stołowe świeżo wyciśniętego soku z cytryny
 • szklanka wody (zimnej lub gorącej, nie wrzątku)
 • mała szczypta pieprzu cayenne lub imbiru

Wypijamy ok. 1,5 -2 l. napoju dziennie.

Dawkowanie

cytrynki

 • 1-3 dni
  Krótkie 1,2 lub 3 dniowe posty z napojem Neera, stosowane regularnie, odciążają układ pokarmowy, usuwają toksyny i pomagają utrzymać zgrabną figurę (1l syropu wystarcza na kilka takich kuracji)
 • 5-7 dni
  Głębokie wewnątrzkomórkowe oczyszczanie organizmu z toksyn, średni spadek wagi 3-5kg (1 litr syropu wystarcza na kurację 5-7 dni)
 • 10 dni
  Idealna długość kuracji, głębokie oczysczanie i odmłodzenie organizmu, zapenwnia widoczne i trwałe efekty, średni spadek wagi 4-7kg (do tej wersji potrzebne są 2 litry syropu)
 • Wersja hiszpańska
  Napój Neera pijemy zamiast 1 posiłku dziennie - śniadania lub kolacji, w tym czasie nie należy spożywać słodyczy, produtków smażonych, nabiału, produktów z białej mąki, kawy, alkoholu, czerwonego mięsa. Taka kuracja trwa kilka tygodni. Oczyszcza łagodnie i stopniowo
  Na czym polega tajemnica działania tej wersji kuracji? Każdej nocy, gdy śpimy, pościmy, to znaczy nie pobieramy pokarmu i pozwalamy naszemu ciału zatroszczyć się o siebie, zregenerować, oczyścić i odzyskać energię. Zjedzenie śniadania przerywa ten proces oczyszczania i odnowy. Po angielsku śniadanie to "break-fast", dosłownie tłumacząc, "przerwanie postu".
 • Program Mistrzowski
  Stosujemy pełną kurację 2 razy w roku i jednocześnie wersję "Raz w tygodniu". Osoby, które stosują Program Mistrzowski donoszą o wspaniałych rezultatach w zdrowiu fizycznym. Program pozwala utrzymać smukłą figurę i jest świetną profilaktyką zdrowotną.

Dokładny opis kuracji

Kuracja Neera trwa zwykle od chwili 5-7 lub 10 dni, a zasada jej prace jest bardzo prosta. Na czas kuracji zastępujemy prozaiczny pokarm pokarmem płynnym - pysznym napojem opierając się na Naturalnego Syropu z Drzew a także soku z cytryn. Zapewnia on wszystkie potrzebne substancje odżywcze, daje energię i zaspokaja zagłodzenie, dlatego kuracja jest diametralnie bezpieczna. W tym procesie organy piszczałkowe odpowiedzialne za eliminację (płuca, wątroba, nerki, układ limfatyczny i obierka) są oczyszczane, zapewniając natychmiastowe wydalanie odpadów zmiany materii. Wszystkie organy czerpią dobra z zasłużonego odpoczynku. Proces ma dobroczynny influencja na wszystkie funkcje fizjologiczne, nerwowe i psychiczne. W tkankach następuje biochemiczna plus mineralna równowaga. Organizm nigdy nie uszkodzi zdrowych tkanek ani organów. Następuje też stymulacja roboty gruczołów i wydzielania hormonów. W skrócie: stajemy się młodsi! Brak stałego pokarmu autoryzuje organizmowi intensywnie spełniać swoje oczyszczające funkcje. Organizm bardzo dobrze gospodaruje energią. Pod nieobecność białka w pokarmie rzeczywiście żywi się sam sobą w nurcie autolizy, zużywając aminokwasy pochodzące ze zniszczonych i zmęczonych komórek. W ten sposób dawne komórki są zużywane dodatkowo wydalane, a formacja nowych wydaje się przyspieszona. Dlatego już po paru dniach kuracji czujemy się nieznacznie i wyglądamy młodziej.

Zakończenie kuracji

Bo układ pokarmowy odpoczywał przez 10 dni lub więcej, trzeba go teraz potraktować z ostrożnością. Największym błędem jest zacząć jeść zbyt dużo i zbyt wcześnie. Zaplanuj stopniowy powrót do normalnego odżywiania, trwający 2 - trzech dni. Pierwszego dnia pij dopiero co wyciśnięte soki, wieczorem zjedz przetartą warzywną zupę. Drugiego i trzeciego dnia możesz już jeść sałatki oraz gotowane warzywa np. z ryżem. Od czwartego dnia zdołasz jeść normalne posiłki. Jeśli twoja kuracja trwała tylko 5 dni, to już drugiego dnia twój drut pokarmowy będzie gotowy na przeciętne odżywianie. Wsłuchaj się w swoje ciało, a ono samo zawnioskuje ci kiedy zacząć standardowo jeść - każdy spośród nas jest inny.